Small ads (2.0.5) - en to gu translation catalogue (33 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Public
gu: જાહેર

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: %time ago
gu: %time પહેલા

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 5 years
gu: ૫ વર્ષ

en: @count comments
gu: @count ટિપ્પણીઓ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Map
gu: નકશો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Number of comments
gu: ટિપ્પણીઓની સંખ્યા

en: Comment count
gu: ટીપ્પણીની સંખ્યા

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
