Small ads (2.0.8) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Types
ca: Tipus

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Good
ca: Bona

en: Never
ca: Mai

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Comment
ca: Comentari

en: %time ago
ca: fa %time

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: 1 year
ca: 1 any

en: @count comments
ca: @count comentaris

en: Latest
ca: Novetats

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Posted by
ca: Publicat per

en: next ›
ca: següent ›

en: Languages
ca: Llengües

en: Map
ca: Mapa

en: Scope
ca: Àmbit

en: Donate
ca: Fer donació

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Last changed
ca: Canviat per última vegada

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: @count months
ca: @count mesos

en: Service
ca: Servei

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Keyword relevance
ca: Rellevància de la paraula clau

en: Number of comments
ca: Nombre de comentaris

en: Member
ca: Membre

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: More...
ca: Més...

en: Temporary
ca: Temporal

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Offers
ca: Ofertes

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Offer
ca: Oferta

en: Want
ca: Demanda

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Wants
ca: Demandes

en: %time hence
ca: d'aquí a %time

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Transaction types
ca: Tipus de transacció

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)
