Small ads (2.0.9) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Types
ps: ډولونه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Comment
ps: تبصره

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: @count comments
ps: @count څرګندونې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Map
ps: نقشه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
