Small ads (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Color
am: ቀለም

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
