Small ads (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Owner
ku: خاوەن

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Languages
ku: زمانەکان

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Number of comments
ku: ژماره‌ی بۆچوونەکان

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Comment count
ku: ژمارەی بۆچوونەکان

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان
