Small ads (8.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Details
mk: Детали

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
