Small ads (8.x-1.0-alpha5) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: last »
ky: соңку »
