Small ads (8.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Color
br: Liv
