Small ads (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Languages
km: ភាសា

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: Keyword relevance
km: ទាក់ទង​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Number of comments
km: ចំនួន​មតិ​យោបល់

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Comment count
km: ចំនួន​មតិយោបល់

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក
