Small ads (8.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Types
bs: Tipovi

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Inline
bs: U liniji

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: @count comments
bs: @count komentara

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Authored on
bs: Napisano

en: Languages
bs: Jezici

en: Apply
bs: Primjeni

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
bs: Samo tipa

en: Keyword relevance
bs: Relevantnost ključne riječi

en: Number of comments
bs: Broj komentara

en: Comment count
bs: Broj komentara
