Small ads (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (54 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Advanced search
ar: البحث المتقدم

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Url
ar: المسار

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Languages
ar: اللغات

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Only of the type(s)
ar: فقط من النوع

en: Keyword relevance
ar: مدى مناسبة الكلمة المفتاحية

en: Number of comments
ar: عدد التعليقات

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Comment count
ar: عدد التعليقات

en: - All -
ar: - الكل -

en: Search result
ar: نتيجة البحث

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
