Small ads (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Weight
cs: Váha

en: Types
cs: Typy

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: @count comments
cs: @count komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Languages
cs: Jazyky

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Keyword relevance
cs: Relevance klíčových slov

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: More...
cs: Více...

en: Ads
cs: Inzerce

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: This site
cs: Tato webová stránka

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.
