Small ads (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (77 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Inline
et: Samal real

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Advanced
et: Täpsem

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: @count comments
et: @count kommentaari

en: Latest
et: Uued

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Languages
et: Keeled

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Offset
et: Nihe

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Keyword relevance
et: Märksõnade asjakohasus

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Offers
et: Pakkumised

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The main body text of the node.
et: Postituse sisutekst.

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Language (fr, en, ...)
et: Keel (et, en, ...)

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Modified timestamp
et: Muutmise aeg

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)
