Small ads (8.x-1.0-beta8) - en to ug translation catalogue (33 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: All
ug: ھەممە

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Location
ug: ئورنى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: 1 month
ug: 1 ئاي

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: @count months
ug: ئاي@ count

en: More...
ug: تېخىمۇ كۆپ...

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
