Smart Content (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Block
sk: Blok

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Select
sk: Zvoľte

en: Common
sk: Spoločné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
