Smart Content (3.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: Block
cs: Blok

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Add Block
cs: Přidat blok

en: Select
cs: Vybrat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Broken
cs: Poškozeno

en: Remove block
cs: Odstranit blok

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
