Smart Content (3.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Remove
es: Eliminar

en: Number
es: Número

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: True
es: Verdad

en: Block
es: Bloque

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Browser
es: Navegador

en: Add Block
es: Añadir bloque

en: Select
es: Seleccionar

en: Common
es: Común

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Boolean
es: Booleano

en: Broken
es: Deteriorado

en: Remove block
es: Eliminar bloque

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.

en: Add Condition
es: Añadir condición
