Smart Content (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Number
da: Antal

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: Default
da: Standard

en: Block
da: Blok

en: Conditions
da: Vilkår

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Equals
da: Lig med

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Add Block
da: Tilføj blok

en: Negate
da: Modvirk

en: Select
da: Vælg

en: Common
da: Fælles

en: Machine name
da: Internt navn

en: If
da: Hvis

en: Starts with
da: Starter med

en: Boolean
da: Boolsk

en: Broken
da: I stykker

en: Block Type
da: Bloktype

en: Remove block
da: Fjern blok

en: Add Condition
da: Tilføj betingelse
