Smart Content (3.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Boolean
ne: सही वा गलत
