Smart Content (3.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Negate
sr: Негација
