Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Boolean
am: ቡሊያን
