Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Block
ast: Bloque

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Browser
ast: Restolador
