Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Number
bg: Число

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Block
bg: Блокирай

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Select
bg: Избери
