Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Add Block
el: Προσθήκη μπλοκ

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Select
el: Επιλογή

en: Common
el: Κοινά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή
