Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Negate
eo: Negaciu

en: Boolean
eo: Bulea valoro
