Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Block
hr: Blok

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Browser
hr: Preglednik

en: Add Block
hr: Dodaj Blok

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Boolean
hr: Boleanski
