Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Starts with
is: Byrjar á
