Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Configuration
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Add Block
ps: غونډ زیاتول

en: Select
ps: غوره

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Broken
ps: مات
