Smart Content (3.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Number
si: අංකය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
