Smart Content (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Add Block
ka: ბლოკის დამატება
