Smart Content (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Number
ml: അക്കം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
