Smart Content (3.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Configuration
ug: لايىھە
