Smart Content (3.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Block
et: Plokk

en: Conditions
et: Tingimused

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Configuration
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Browser
et: Brauser

en: Add Block
et: Lisa plokk

en: Negate
et: Eita

en: Select
et: Vali

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Broken
et: Katkine

en: Remove block
et: Eemalda plokk
