Smart Content (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Number
uk: Число

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: Block
uk: Блок

en: Conditions
uk: Умови

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Equals
uk: Дорівнює

en: Decision
uk: Рішення

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Browser
uk: Браузер

en: Add Block
uk: Додати блок

en: Negate
uk: Інверсія

en: Select
uk: Вибір

en: Common
uk: Загальне

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: If
uk: Якщо

en: Starts with
uk: Починається з

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Cookie
uk: Куки

en: Block Type
uk: Тип блоку

en: Remove block
uk: Видалити блок

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Segment
uk: Сегмент

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Add Condition
uk: Додати умову
