Smart Content (3.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Block
ca: Bloc

en: Conditions
ca: Condicions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Configuration
ca: Configuració

en: Equals
ca: Iguals

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Browser
ca: Navegador

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: Negate
ca: Nega

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Common
ca: Comú

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: If
ca: Si

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Boolean
ca: Booleà

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: Block Type
ca: Tipus de bloc

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Is empty
ca: És buit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
