Smart Content (3.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Language
cy: Iaith

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: True
cy: Gwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Block
cy: Bloc

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Select
cy: Dewis

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Broken
cy: Wedi torri
