Smart Content (3.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: Default
fi: Oletus

en: Block
fi: Lohko

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Browser
fi: Selain

en: Add Block
fi: Lisää lohko

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Select
fi: Valitse

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: If
fi: Jos

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: Remove block
fi: Poista lohko

en: Is empty
fi: On tyhjä
