Smart Content (3.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Block
ku: بلۆک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Boolean
ku: بوولی
