Smart Content (3.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
