Smart Content (3.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Number
vi: Số

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Equals
vi: Bằng

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Select
vi: Chọn

en: Common
vi: Hay dùng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: If
vi: Nếu

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Boolean
vi: Kiểu Bool

en: Broken
vi: Bị hỏng
