Smart Content (3.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Configuration
be: Налады

en: Browser
be: Браўзер

en: Negate
be: Звярнуць

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Remove block
be: Выдаліць блок

en: Is empty
be: пусты(ая, ое)
