Smart Content (3.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ
