Smart Content (3.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Block
bs: Blok

en: Contains
bs: Sadrži

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Broken
bs: Slomljen
