Smart Content (3.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Block
km: ប្លុក

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
