Smart Content (3.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Number
lv: Skaitlis

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Block
lv: Bloks

en: Contains
lv: Satur

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: If
lv: Ja

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Broken
lv: Salauzts

en: Block Type
lv: Bloka veids
