Smart Content (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Number
pl: Liczba

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Block
pl: Blok

en: Contains
pl: Zawiera

en: Conditions
pl: Warunki

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Equals
pl: Równa się

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Add Block
pl: Dodaj blok

en: equals
pl: równe

en: Negate
pl: Negacja

en: Select
pl: Wybierz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: If
pl: Jeśli

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Remove block
pl: Usuń blok

en: Is empty
pl: Jest puste
