Smart Content (3.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Number
ru: Число

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: Default
ru: По умолчанию

en: Block
ru: Блок

en: Contains
ru: Содержит

en: Conditions
ru: Условия

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Equals
ru: Равно

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Browser
ru: Браузер

en: Add Block
ru: Добавить блок

en: equals
ru: равно

en: Negate
ru: Обратить

en: Select
ru: Выбрать

en: Common
ru: Общие

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: If
ru: Если

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Boolean
ru: Логическое

en: Broken
ru: Прервано

en: Block Type
ru: Тип блока

en: Remove block
ru: Удалить блок
