Smart Content (3.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Number
sl: Številka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Block
sl: Blok

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Boolean
sl: Logična vrednost
