Smart Content (3.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Boolean
th: บูลีน
