Smart Content (3.0.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Group
ar: المجموعة

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Block
ar: الصندوق

en: Contains
ar: يحتوي

en: Conditions
ar: الشروط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Operator
ar: العامل

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Browser
ar: المتصفّح

en: equals
ar: يساوي

en: Negate
ar: نفي

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
